LV RU ENG
            
Sporta segumi-galvenā lappuse
Futbola laukumi ar „mākslīga zāle“ tipa segumu
Segumi atklātiem sporta laukumiem
Grīdas sporta segumi zālēm
Piepūšamās halles (kupoli)
Arku konstrukcijas
Sporta inventārs un aprīkojums
Sporta apgaismojums
Nožogojumi tenisa un cita veida sporta laukumiem
Paveiktie darbi
Kontakti
Tenisa laukumi


HARD Mākslīgā zāle Paklājs Stabilizēts tenisīts Moduļu segums Mākslīgais tenisīts  

Klasiskie hard korti


Klasiskie hard korti bez amortizācijas ir visekonomiskākie un vieni no visātrākajiem kortiem. Pateicoties tam tie ir ļoti populāri tenisa pasaulē. Klasiskie hard korti ir tik ekonomiskie, jo viniem ir maz kārtu."Hard" seguma pamats ir asfalts. Galvenās prasības ir:
  • ideāls līdzenums (±3mm/3m),
  • slīpums (ārējiem laukumiem),
  • nekādus eļļas plankumi.
   

Materiāls hard kortiem ir akrilu emulsija un ir piegādāta šķidrā veidā. Segumu instale speciālie cilvēki ar speciālu instrumentu palīdzību.

Klasiska hard korta kārtu daudzums variējas no 4 līdz 7-8 kārtām. Pie tāda kārtu daudzuma galīgs seguma augstums ir apmēram 1.5mm. Klasisks hard korts parasti sastāv no sekojošajām kārtām:

(palielināt)


No apaksašas
1. kārta (1-2 kārtas): speciāls materiāls, kuru izmanto vai (ja pamats ir betons) betona virsmas sagatavošanai, pirms seguma instalēšanas, vai (ja pamats ir asfalts) sīku nelīdzenumu aizpildei uz asfalta virsmas. Atkarība no virsmas kvalitātes – 1 vai 2 kārtas. 


2. kārta (1-2 kārtas): melna akrilu emulsija at tekstūru pildvielu. Bāziska izlīdzinoša kārta, kuru izmanto lai sagatavotu nākamo krāsu kārtas instalēšanu. 


3. kārta (2-3 kārtas): krāsu emulsija ar tekstūru pildvielu. Bāziska krāsa izlīdzinošā kārta, kuru izmanto lai sagatavotu pedejas krāsu kārtas instalēšanu.

4. kārta (1-2 kārtas): krāsu kombinētaā emulsija ar tekstūru pildvielu, kuru izmanto lai sasniegtu elastības un viendabīguma visaugstākos rādītajus tenisu korta virsmas. Pateicoties speciālai tehnoloģijai izveidota tenisa korta segums nodrošina:
  • nepieciešama saāķēšana ar tenisu apaviem ļauj ātri mainīt kustības virzienu nepaslidejot;
  • stabils bumbas atleciens un “pareiza” atleciena ģeometrija;
  • sportiska seguma augstu nodilumizturību;
  • minimālu punktveida amortizāciju;
  • ITF (starptautiskas tenisa federācijas) sertifikāciju.
5. kārta (līnijas): ir speciāla izolējoša emulsija akrilu līnijām, kas ļauj fiksēt līnijas malas struktūru, radot skaidrākas un reljefveida malas.


Klaskie hard korti ir visatrākie korti un ir piemēroti tiem speletājiem, kuriem patīk intensīvs tennis ar ātru izienu pie tīklas un stipru servi.
Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Created by MixBox Baltic